Tvorba internetových webových stránek

tvorba www stránek

tvorba www stránek

Kvalitním a dostupná webová prezentace je nezbytností pro dnešní obchodování. Webové stránky jsou internetovou vizitkou firmy.

Nabízíme tvorbu moderních webových stránek pro malé a středně velké firmy s kvalitním designovým zpracováním, rychlým načítaním a systémem pro správu obsahu, tzv. CMS (content management system). Pomocí systému CMS budete moci stránky rychle editovat bez jakékoli hlubší znalosti počítače a internetu. Vše je velice intuitivní a snadné. Zdarma také provedeme zaškolení s tímto systémem.

Stránky vytváříme podle přání zákazníka a uzpůsobujeme je tak, aby tvořily co nejlepší marketingový nástroj.

Nabídka Vám tyto služby:

  • Tvorbu a údržbu webových stránek na platformě WordPress
  • Tvorbu intranetových stránek
  • Tvorbu eshopů – internetových obchodů na platformě WordPress
  • Tvorbu tzv. Microsites
  • Tvorbu blogů

Optimalizace pro vyhledávače ( SEO )

SEO (Search Engine Optimization, optimalizace pro vyhledávače) nejjednoduší způsob, jak bez zbytečných nákladů zviditelnit svoje webové stránky. SEO je souhrn pravidel pro úpravu stránek, které vedou k lepší pozici ve vyhledávačích (Seznam, Centrum, Google). S tím souvisí i budování zpětných odkazů, které jsou z hlediska SEO více než důležité. Používáme jen etické způsoby úpravy webových stránek a nehrozí tak vyřazení z výsledků hledání jako pro používaní technik jako jsou: spam, úmyslné oklamávání robotů a skryté texty na stránkách.